Telefon +90 324 320 90 00

Müşteri Destek Hattı

Adresimiz

T.TÜRKALP MAH. AKBELEN BULVARI NO:47 TOROSLAR/MERSİN

Hakkımızda

ÖZ ANADOLU OTOMOTİVE HOŞGELDİNİZ

Öz Anadolu Otomotiv Ltd.Şti.

1974 yılında Anadolu Ticaret ünvanı ile küçük bir lastik tamir atölyesi olarak kurulmuş olan işletmemiz, aradan geçen yıllar içerisinde gelişerek, 1990 yılında Öz Anadolu Otomotiv İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti. ünvanını almış ve bugünlere ulaşmıştır.

2010 yılından itibaren de OtoPratik markasıyla hızlı servis sektörüne adım atmış, dürüstlük ilkesinden ödün vermeden müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Neden Biz?

Öz Anadolu Otomotiv İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti. , en üst seviyede müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve sürekli gelişim ilkeleri ile bugün, Türkiye’nin sayılı, Mersin’in konusunda lider kuruluşu olmuştur. En son teknolojik cihaz ve makina yatırımlarıyla, konusunda uzman, yetişmiş elemanlarıyla, yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerinin araçları ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile yüksek performanslı otomobil lastiklerinden iş makinaları lastiklerine, son model çelik alaşım jantlardan kamyon ve otobüs jantlarına, aküden madeni yağ çeşitlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede ürünlerin satışını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Tüketicinin her geçen gün daha kaliteli ürünün yanında, daha kaliteli hizmet beklentisi içinde olduğu bilincinden yola çıkarak, her geçen gün ürün ve hizmetlerini çeşitlendirmekte ve yaygınlaştırmaktadır.

6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu hakkında aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.

Copyright © All rights reserved | This Design is made with by EPROMNET